Strony internetowe

Potrzebujesz nowej strony? A może tylko kilku zmian?

Napisz do nas!

Pokaż się z dobrej strony!

Firma, aby istniała w świadomości konsumentów, musi się promować, być obecna w przestrzeni, w której aktywni są też jej potencjalni klienci. Takim obszarem jest dzisiaj Internet, który stał się wirtualną tablicą informacyjną i reklamową, ale też kanałem komunikacji dla firm z klientami. Dzieje się to za pośrednictwem strony internetowej. Być może już ją masz, jednak nie jesteś usatysfakcjonowany jej efektami? A może planujesz ją mieć i chciałbyś skutecznie docierać z nią do swoich klientów? Współpracujemy z MBT Media, firmą projektującą i modyfikującą strony internetowe, która wspiera doświadczonych przedsiębiorców i małe firmy.

Strona internetowa zgodnie z indywidualnym projektem

Strony www mogą powstawać przy pomocy szablonu lub też indywidualnego projektu. W drugim przypadku mamy możliwość stworzenia każdego jego elementu od nowa, zaprojektowania grafiki zgodnie z identyfikacją wizualną marki i uzupełnienia jej o dowolną ilość zakładek. Taka strona najlepiej odpowiada charakterowi firmy. 

Wysokie wyniki w wyszukiwarce Google

Aby strona www osiągała wysokie pozycje w wyszukiwarkach, musi zostać odpowiednio wypozycjonowana i dostosowana do wymogów Google. Równocześnie z projektem strony otrzymujesz kompleksową optymalizację serwisu, aby już od pierwszych chwil swojego życia pracowała na Twoją widoczność w sieci.  

Strona www dopasowana do Twoich potrzeb

Kilka wariantów strony internetowej do wyboru to jeszcze większe możliwości stworzenia takiego serwisu, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Najprostsza to strona typu one page. W celu zaprezentowania firmy tworzy się stronę firmową, a dla sprzedawców online powstają specjalne sklepy internetowe.  

Przejrzysty proces współpracy

Szybki czas realizacji zlecenia, bieżące monitorowanie postępów, prezentacja projektu na poszczególnych jej etapach – to ważne, szczególnie jeżeli zależy Ci zarówno na czasie, jak też jakości usługi. W przypadku WebsiteFirst pozostajesz w kontakcie z firmą przez cały okres współpracy – od ustalenia szczegółów projektu po wdrożenie serwisu i jego optymalizację.  

Czym się wyróżniamy?

Nowoczesna wizualnie

Bo „efekt wow” to szansa, że użytkownik podczas pierwszych odwiedzin zostanie u nas na dłużej.

Przyjazna dla użytkownika (UX)

Bo im szybciej i łatwiej docieramy do interesującej nas informacji tym częściej wracamy na daną stronę.

Spełniająca wymagania Google

Bo strona obecna wysoko w wynikach wyszukiwania jest częściej odwiedzana i bardziej wiarygodna.

Responsywna na każdym urządzeniu

Bo większość gości na naszej stronie odwiedzi ją na urządzeniach mobilnych.

Otwarta na uzupełnianie treścią

Bo tylko aktualizowana na bieżąco i wzbogacana kolejnymi treściami strona ma szansę zachować wysokie pozycje wyszukiwania.

Potrzebujesz nowej strony internetowej?

Kontakt >